Ime in priimek DAN URA
Amna Bašič torek 11.40 – 12.25
Nina Berložnik petek 7.00 – 7.55
Mateja Bevk ponedeljek 10.50 – 11.35
Franci Bider sreda 9.40 – 10.25
Anja Božič Grgič torek 11.40 – 12.25
Sarah Bubnič ponedeljek 11.40 – 12.25
Nadja Cverle ponedeljek 12.05 – 12.50
Katarina Čamernik torek 10.50 – 11.35
Marjeta Čampa ponedeljek 11.40 – 12.25
Andreja Čas petek 8.50 – 9.35
Saša Dernač torek 8.00 – 8.45
Tinka Ferkolj petek 10.00 – 10.45
Uroš Gjureč sreda 11.40 -12.25
Nives Horvat sreda 8.50 – 9.35
Maša Ivanjko torek 13.15 – 14.00
Maruša Jakopič Slanšek torek 10.50 – 11.35
Maša Janež torek 8.00 – 8.45
Maja Jelenko Mlakar petek 8.00 – 8.45
Ana Jenko torek 10.50 – 11.35
Nina Jesenšek torek 8.50 – 9.35
Maruša Jug sreda 10.00 – 10.45
Dominik Jurca torek 11.40 – 12.25
Anja Kleinberger torek 7.00 – 7.55
Katja Koprivnikar torek 11.40 – 12.25
Nataša Košir sreda 8.50 – 9.35
Mateja Krenker ponedeljek 9.10 – 9.55
Barbara Kunavar Arih četrtek 10.00 – 10.45
Špela Lebeničnik torek 10.00 – 10.45
Živa Logar četrtek 10.00 – 10.45
Tina Merela torek 7.00 – 7.55
Mateja Mežič četrtek 11.15 – 12.00
Monika Mihelič četrtek 11.40 – 12.25
Sergej Mijatovič ponedeljek 10.50 – 11.35
Peter Modrej torek 10.00 – 10.45
Anja Mravlja sreda 11.40 – 12.25
Suzana Mulej četrtek 11.40 – 12.25
Helena Nagode ponedeljek 10.00 – 10.45
Mateja Nograšek petek 10.50 – 11.35
Nastja Nahtigal torek 10.50 – 11.35
Špela Osolnik petek 8.50 – 9.35
Eva Oven torek 8.50 – 9.35
Nina Ozmec četrtek 11.40 – 12.25
Tine Pavlič Rebec sreda 8.50 – 9.35
Maja Petek ponedeljek 10.50 – 11.35
Mitja Perinčič četrtek 10.00 – 10.45
Kristina Pirc sreda 10.00 – 10.45
Nataša Plevnik sreda 11.00 – 12.00
Maja Podvršič sreda 7.00 – 7.55
Barbara Pogačar sreda 11.40 – 12.25
Anja Rajter torek 10.00 – 10.45
Kristina Rebec sreda 11.40 -12.25
Petra Rezar ponedeljek 8.00 – 8.45
Marija Rošer Repas petek 7.00 – 7.55
Nataša Safran torek 11.40 – 12.25
Tanja Sever petek 8.50 – 9.35
Mojca Simeonov ponedeljek 9.30 – 10.15
Tina Starc sreda 12.30 – 13.15
Nenad Stropnik četrtek 8.50 – 9.35
Monika Sukič petek 8.50 – 9.35
Tina Šetina petek 8.50 – 9.35
Peter Šoti petek 10.00 – 10.45
Ana Špruk torek 10.50 – 11.35
Meta Štampek sreda 8.50 – 9.35
Blaž Šumak ponedeljek 11.40 – 12.25
Tomaž Tičar sreda 11.40 – 12.25
Erika Uršič Modrej sreda 9.40 – 10.25
Simona Verčko torek 10.50 – 11.35
Natali Veršič torek 11.40 – 12.25
Patricija Vičič ponedeljek 11.40 – 12.25
Tatjana Vidergar torek 10.00 – 10.45
Paula Vouk torek 10.00 – 10.45
Katja Vrtačnik Garbas četrtek 10.00 – 10.45
Ana Zabukovnik četrtek 7.00 – 7.55
Nataša Zajc Krašovec sreda 11.40 – 12.25
Simona Zupan Šmigič torek 8.50 – 9.35
Sara Habjan torek 10.50 – 11.35
Tina Žniderič ponedeljek 10.00 – 10.45
Jože Žugec torek 8.50 – 9.35

Starši se morajo učitelju na dopoldansko uro vnaprej najaviti po elektronski pošti: ime.priimek@zgnl.si

Če učitelj nima prijav za govorilno uro, lahko v tistem času dobi nadomeščanje.